Lyžařské vleky

Sklenařičák a Metlák

Rodinné lyžování v Krkonoších

Buďte vítáni ve Sklenařicích. Jsme malý rodinný ski areál s úžasným výhledem na Krkonoše, kde si může bez front a čekání zalyžovat mamka, taťka, děti, ale i senioři.

Jezdíme na PŘÍRODNÍM sněhu, který pro Vás denně upravujeme naší rolbičkou Lavinou. Provozujeme dva vleky, menší „Metlák“ je ideální jak pro naučení lyžařských či snowboardových schopností, tak pro pohodové zaježdění, větší „Sklenařičák“ je pak pro zdatnější a odvážnější jezdce. Pro ty nejmenší lyžaře máme k dispozici i malinký dětský lanový vlíček, který je zde zdarma. Občerstvit se můžete v našem malém stylovém bufetu přímo pod sjezdovkou „Metlák“.

Nově máme pro Vaše milované ratolesti přichystané na půjčení dětské sněžné skútry (jízda po vytyčené trase).

Lyžařský vlek Metlák
Lyžařský vlek METLÁK

Lyžařský vlek METLÁK

Počátky provozu, původně pouze našeho lyžařského vleku Metlák, se zapsaly rokem 2004.

  • Délka cca 250m
  • Převýšením 47m
  • Střední svažitost
Lyžařský vlek SKLENAŘIČÁK

Lyžařský vlek SKLENAŘIČÁK

Od zimní sezony 2020/2021 jsme pro Vás připravili druhý, větší a delší lyžařský vlek Sklenařičák. Zde byl kdysi dávno provozován lyžařský vlek místním TJ Sokol Sklenařice a tento svah byl jedním z velmi vyhledávaných a oblíbených svahů v okolí. Nyní jsme pro Vás vlek kompletně zrekonstruovali a těšíme se, že si tento svah u nás opět oblíbíte.

  • Délka cca 430m
  • Převýšením 108m
  • Střední svažitost
Půjčovna skútrů

Dětské sněžné skútry - půjčovna - jízda na okruhu

Zimní sezóna 2020/2021 nabídne v našem areálu NOVINKU půjčovnu dětských sněžných skútrů Polaris 150 Pro, kde si malí jezdci mohou skútry vyzkoušet na vytyčeném okruhu vedle lyžařského vleku Metlák.

Skiareál Sklenařice

+420 728 228 684

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa ČR